IT a telekomunikácie
Ing. Andrea Garajová
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Obec
- Miloslavov
- Od roku
- 2025
- IČO
- 56 975 767
Ing. Andrea Garajová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 900 42 Miloslavov
- Na trhu od
- 13. mája 2025
- IČO
- 56 975 767
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 62.20)
- Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Podnikanie v číslach
- 1
- rok na trhu
- 2025
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Andrea Garajová
Ing. Andrea Garajová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Miloslavov. Podniká od 13. mája 2025.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Andrea Garajová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 975 767
- Dátum vzniku
- 13. mája 2025
- Miesto podnikania
- 900 42 Miloslavov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Senec, vložka č. 140-36500
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 62.20)
- Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Andrea Garajová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Andrea Garajová?
Miesto podnikania je v obci 900 42 Miloslavov.
Čím sa Ing. Andrea Garajová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.
Aké je IČO – Ing. Andrea Garajová?
IČO je 56 975 767.
Odkedy podniká Ing. Andrea Garajová?
Podnikanie začalo 13. mája 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.